انجام پروپوزال دکتری و نوشتن پایان نامه دکتری (رساله)

آموزش انجام پروپوزال دکتری و نوشتن پایان نامه دکتری (رساله)

آموزش انجام پروپوزال و آموزش پایان نامه دکتری رشته های مدیریت و سایر رشته ها نیازمند داشتن کادری قوی و با تجربه می باشد . دفاع از رساله دکتری نیازمند داشتن چند مقاله قوی علمی پژوهشی و ISI می باشد که موسسه مشاوره دهنده رساله دکتری باید این مقالات را هم آماده کنند . طبیعی است که تفاوت زیادی بین آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با دکتری وجود دارد . هم از جهت کمی و هم از جهت کیفی کار . دانشجویان در مقطع های بالاتر باید بدانند که دیدگاه ویژه تری نسبت به تحقیق آنها وجود دارد و نتایجی که از یک پایان نامه دکتری بدست می آید می تواند کاربردی تر در سطح جامعه باشد . بنابراین در انجام آن باید دقت کافی صورت گیرد .

انتخاب موضوع پایان نامه (رساله) دکتری در ایران معمولا با ارائه مدل های مختلف همراه است و باید به اندازه کافی نوآوری در طرح باشد تا مورد تصویب قرار گیرد . پس از آن نوشتن و انجام پروپوزال دکتری می باشد که می تواند الگویی جامعه و مسیر راه برای پایان نامه قرار گیرد. پروپوزال دکتری مدیریت، حسابداری، روانشناسی، کشاورزی، تربیت بدنی، حقوق، علوم سیاسی، جغرافیا، زبان انگلیسی، کارآفرینی و سایر رشته ها باید جدی گرفته شود .

هر دانشجوی دکترایی می تواند با مطالعه چند نمونه پروپوزال و پایان نامه در سطح دکتری کمی در جریان نوشتن رساله قرار بگیرد تا بتواند مسیر درست را پیش رود . دانشجویانی که از مشاوره موسسات استفاده می کنند نباید فریب انجام پایان نامه ارزان دکتری را بخورند و باید به دنبال کار خوب باشند تا بتوانند با سربلندی از این مرحله عبور کنند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 4 =