آیا می توان از بانک موضوعات پایان نامه دکتری برای انجام پایان نامه دکتری استفاده کرد؟

استفاده از بانک موضوعات پایان نامه دکتری برای آموزش انجام پایان نامه دکتری

آیا می توان از بانک موضوعات پایان نامه دکتری برای آموزش انجام پایان نامه دکتری استفاده کرد ؟

به تدریج که دانشجویان به مقاطع بالاتر تحصیلات تکمیلی می رسند در واقع شکل کار از حالت آموزشی جای خود را به پژوهش می دهد . در این هنگام خود دانشجو هم باید با این وضعیت منطبق شده و گرایش خود را به کارهای پژوهش محور بیشتر کند . در واقع انتظاری که از یک دانشجوی دوره دکتری در مورد انجام کارهای پژوهشی و پروژه می رود بسیار بیشتر از یک دانشجوی کارشناسی ارشد می باشد .

انجام پایان نامه دکتری در واقع اصلی ترین کار در این مقطع تحصیلی می باشد . با دادن امتحان جامع اکنون دانشجویان باید با به انجام رساندن این کار پژوهشی خودشان را محک زده و به بهترین شکل ممکن کارشان را به اتمام برسانند . اما قبل از آن دانشجو باید آموزش انتخاب موضوع پایان نامه را برای دوره دکتری داشته باشد و سپس انجام پروپوزال دکتری را به پیش برده تا برسد به مراحل نهایی کار که همان انجام پایان نامه برای این دوره می باشد .

اما سوال اینجاست که انتخاب موضوع برای دکتری از کجا باید انجام شود ؟ آیا بانک های موضوعات دوره دکتری که در اینترنت و در سایت های مختلف وجود دارد می تواند به کمک دانشجویان بیاید ؟ در اینجا باید گفته شود که دانشجویان می توانند از این موضوعات به صورت کمکی استفاده کنند ولی اینکه دقیقا بخواهند از این موضوعات استفاده کنند شاید خیلی جالب نباشد چون بسیاری از این موضوعات کار شده هستند و یا فاقد بیس نظری مناسب می باشند . بنابراین دانشجویان برای گرفتن ایده جهت انتخاب موضوع می توانند در مقطع دکتری از آن استفاده کنند .

تیم ایستگاه دانشجو تنها مرکز تخصصی آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه دکتری در کشور در رشته های مدیریت ، روانشناسی ، حسابداری ، علوم سیاسی ، تاریخ ، جغرافیا ، فناوری اطلاعات ، DBA و سایر رشته ها مفتخر است تا اعلام دارد که با در اختیار داشتن بهترین و به روزترین فارغ التحصیلان دکتری ، تاکنون موضوعاتی به دانشجویان دکتری ارائه داده که بهترین نمرات را از پایان نامه های خود دریافت کرده اند و توانسته اند تا مقالات به روز در این زمینه در ژورنال های معتبر استخراج کنند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =