آیا انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها مهم است؟

انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت برای آموزش انجام پایان نامه دکتری

آیا انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها برای آموزش انجام پایان نامه دکتری خوب مهم است ؟

اهمیت آموزش نوشتن پایان نامه دکتری باعث می شود تا دانشجویانی که در رشته های مختلف در این مقطع تحصیل می کنند نتوانند به هر موسسه ای برای مشاوره آن اعتماد کنند . انتظار اساتید راهنما و دانشگاه های مختلف از دانشجویان مقطع دکترا بالاست و بنابراین آنها با جالش های بیشتری در آموزش انجام پایان نامه دکتری نسبت به پایان نامه کارشناسی ارشد مواجه هستند . موسساتی که تبلیغات انتخاب موضوع پایان نامه و انجام پروپوزال و پایان نامه دکتری را در سایت خودشان دارند زیاد نیستند و این می رساند که با کار با حساسیت بالایی مواجه هستیم .

برای دانشجویان دکتری مهم ترین مطلب کیفیت کار ارائه شده می باشد . موضوع بکر و جدید که کمی پیچیده تر و مفصل تر از انتخاب موضوع ارشد می باشد و به ارائه مدل های مختلف ختم می شود ، می تواند موضوع خوبی برای آموزش انجام پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها مانند کارآفرینی، فناوری اطلاعات، روانشناسی، علوم تربیتی و سایر رشته ها باشد . در برخی موارد باید نوآوری های طرح افزایش یابد تا موضوع مورد قبول باشد ، مثلا اضافه کردن مولفه یا متغیرهایی به مدل اصلی که می تواند مدل را برای کشور بومی کند می تواند مناسب باشد. در برخی موارد دیگر ترکیب مدل های مختلف می تواند کارآمد باشد . انجام آنالیز آماری دکتری هم با دقت خاصی باید توسط آنالیزور حرفه ای انجام گیرد .

منابعی که در نوشتن رساله دکتری بکار گرفته می شود باید جدید بوده و صحت منابع کاملا مشخص باشد و از منابع دست چندم نباشد . ترجمه مقالات معتبر از سایت های خوب می تواند پیشینه و ادبیات خوبی برای چنین طرح هایی ارائه دهد . اگر دانشجو بتواند آموزش انجام پروپوزال دکتری مدیریت یا رشته های دیگر مانند روانشناسی ، حسابداری یا سایر رشته ها را با دقت خاص و با کیفیت انجام دهد، می تواند مسیر درستی از نقشه راه انجام پایان نامه را در مقطع دکتری ترسیم کرده و به موفقیت برسد .

مرکز علمی ایستگاه دانشجو تنها مرکز تخصصی آموزش انجام پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته در کشور می باشد و کلیه پایان نامه ها در این مقطع حتی اگر در موسسات دیگر پذیرش شود به این مرکز اعلام می شود و در دپارتمان های تخصصی آن انجام می گیرد. بدین صورت تیم ایستگاه دانشجو متشکل از اساتید خبره و به روز توانسته اند از نظر دانشجویان دکتری موفق ترین تیم کشور شوند و در ۵ سال متوالی بیشترین کارهای دکتری در این مرکز انجام شده و موسسه نمونه کشوری گردند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 4 =